Parduotuvė

Fungo cal

16.50 Eur

Intensyvus priešgrybelinis aliejus su augalų ekstraktais. Jis turi stipriausias antibakterines, antivirusines, priešgrybelines savybes. Lygiagrečiai arbatmedžio aliejus pasižymi stipriomis žaizdų gijimo ir priešuždegiminėmis savybėmis. Šis aliejus yra viena iš geriausių vaistų kovojant su dauguma virusinių, bakterinių ir grybelinių infekcijų, įskaitant nagų grybelį. Viena iš nagų grybelio priežasčių yra susilpnėjusi imuninė sistema, o arbatmedžio aliejus yra imunomoduliuojantis agentas, kuris padeda net pažengusiais atvejais.

Veiksminga apsauginė priemonė nuo įvairių rūšių ir laipsnio grybelinių infekcijų. Neleidžia mikrobams patekti į nagų plokštelę. Atkuria nagų plokštelę po grybelių ir įvairių rūšių bakterijų pažeidimų. Jis naudojamas priežiūros namuose tikslams ir po manikiūro bei pedikiūro procedūrų.

 

Naudojimas: tepkite aliejumi pipete ant nagų plokštelės ir aplink ją, gerai įtrinkite.

Vartojimas: Skirta iki 60 programų.

Pagrindinės sudedamosios dalys: Vitus Vinifera Seed Oil – vynuogių sėklų aliejus; Ricinus Communis Sed Oil – ricinos aliejus; Eukalipto Globulus aliejus – eukalipto aliejus; Melaleuca Alterniflora (arbatmedžio) Oi – arbatmedžio aliejus; Eugenia Caryophyllus (Clive) gėlių aliejus – gvazdikėlių aliejus.

Liko 3