Parduotuvė

Rikuh Cal (30ML)

17.50 Eur

Produktas skirtas švelniam ir efektyviam deformuotų ir įaugusių nagų gydymui. Priemonė per trumpą laiką suminkština nago plokštelę ir padaro ją lankstesne, tai leidžia sumažinti slėgį minkštiems audiniams aplink nagą. Subalansuotas produktas, turintis skirtingą rūgšties kiekį, kuris leidžia labai greitai ir efektyviai suminkštinti ne elastingas, storas nagų plokšteles ir šoninius ritinėlius. Priemonė yra pedikiūro meistrų padėjėjas, turintis sustorėjusio ir įaugusio nago problemą.
Tai nesukelia alerginės reakcijos ir nesąveikauja su gyvu odos audiniu. Nesukelia nagų plokštelės pageltimo. Vaistas skirtas dirbti su diabetine pėda. Jis skirtas tik profesionaliam naudojimui podologijos biure ir salone. Vaistas nustoja veikti praėjus 8–10 minučių po vartojimo.

Naudojimas: tepkite vaistą problemine nagų plokštelės zona 2-3 minutes, kol nagas suminkštės, tada atlikite reikiamas procedūras. Vartojimas: 30 ml. Skirta iki 100 programų Pagrindinės sudedamosios dalys: Etoksilintas lanolinas – lanolinas; Bičių vaškas – kalnų vaškas

7 in stock