Parduotuvė

Sale

MILV nr.255

1.25 Eur

Lipdukai “Milv”  – tai itin plona skaidri plėvelė su dizainu, kuria galima tiesiog perkelti ant nago plokštelės ir pritvirtinti viršutiniu sluoksniu. Su jais galite sukurti gražų manikiūrą be jokių piešimo ant nagų įgūdžių. Lipdukus galima klijuoti tiek ant dalies nago, tiek ant viso jo paviršiaus.  Jūsų mėgstamiausias raštas bus su jumis 2-3 savaites, iki kito kliento vizito.  Norėdami tai padaryti, jums tereikia laikytis paprastos  technologios.

Naudojimas :

1. Paruoškite nagą kaip įprasta ir užtepkite gelinį laką be viršutinio sluoksnio. Jei rekomenduojamas baltas fonas, tai geriau uždengti nagą prieš klijuojant lipduką baltu laku.

2. Iškirpkite dizainą, kurį norite perkelti į nagą, tada 5 sekundes panardinkite į vandenį arba, pakankamai, drėgnas servetėles. Atsargiai nuimkite dizainą nuo popieriaus.

3. Įdėkite lašelį skaidraus gelinio lako į vietą, kur norite dėti piešinį. Nedžiovinant lempoje, paskirstome raštą ant nagų. Nereikalingus likučius galima lengvai pašalinti su “BOND X” http://nailstim.lt/preke/bond-x-8-ml/ . Baigę kurti dizainą, džiovinkite lempoje 30 sekundžių .

4. Štai viskas, dizainas paruoštas! Liko tik perdengti su Topu, viršutiniu sluoksniu.

3 in stock