line3

Krepšelis

The cart is empty

1111

 

 

 

 

 

 

NAILSTIM UAB buvo įkurta 2013 03 01 metais, tai nauja sparčiai kylanti įmonė.

Įmonė NAILSTIM organizuoja nagų priauginimo, nagų dizaino, nagų dailės mokymus. Mokymai rengiami įvairiuose Lietuvos miestuose. Mokymus veda tarptautines klasės nagų priauginimo instruktorė, daugybės prizų bei konkursų laimėtoja - Tatjana Timofejeva.
Taip pat įmonės NAILSTIM kvietimu instruktoriai iš kitos šalies atvyksta pasidalinti savo patirtimi. Taip mūsų įmonė Lietuvos nagų priauginimo meistrams suteikia galimybę tobulėti ir kaupti žinias.

NAILSTIM UAB komanda organizuoja mokymus tiek pradedantiems meistrams, tiek norintiems kelti kvalifikaciją ir siekti tobulumo.

NAILSTIM UAB pagrindiniai atstovai Lietuvoje prekiaujantys profesionaliais nagų priauginimo produktais „Mosaic“.
"Mosaic" - Lietuvoje nauji profesionalūs produktai nagų priauginimui bei dailei. Su "Mosaic" serija lengva dirbti, ji išsiskiria hormoningu geros kokybės medžiagų deriniu, prieinama kaina, ergonomiška pakuote. Tai atveria plačias galimybes tiek nuostabiam dizainui, tiek priauginimui, ir visa tai mažiausiomis laiko bei pinigų sąnaudomis.
Firmos "Mosaic" geliniai dažai yra tirštesnės konsistensijos negu spalvoti geliai ir turi sodrią spalvą, todėl itin tinka nagų dailei, o norimą rezultatą galima pasiekti dengiant vienu sluoksniu, taip taupant laiką ir pinigus. Geliniai dažai neišplaukia ir nesušoka, po baigiamuoju gelio sluoksniu nesutrūkinėja. Paletės įvairovė leidžia įgyvendinti bet kokias fantazijas.
GELINIAI DAŽAI "MOSAIC"... PIEŠK KAIP DAŽAIS, NEŠIOK KAIP GELĮ!
Taip pat mūsų svetainėje rasite gausybę kitų „Mosaic“ ir „NFU.OH“ firmos profesionalių priemonių nagų priauginimui, dailei ir dizainui.

NAILSTIM komanda padės Jums išsirinkti reikiamų priemonių bei produktų. Jums bus suteikta profesionali konsultacija apie „Mosaic“ priemonių naudojimą.

Mūsų firma Jums siūlo aukštos kokybės produktus kartu su profesionaliu mokymu už prieinamą kainą.